Mamy nadzieję, że nasz kalendarz pomoże przenieść się w świat biblijnych świąt, gdzie czas biegnie według hebrajskiej rachuby…

Kalendarz mesjański powstał po to, by przybliżyć chrześcijanom żydowskie korzenie naszej wiary i ukazać Boży plan zbawienia zapisany w świętach i przepisach nadanych przez Pana na długo wcześniej, nim stopy Zbawiciela zaczęły stąpać po Ziemi.

Karty kalendarza opowiadają o świętach biblijnych i wspominają wydarzenia opisane w Starym Testamencie. Na rewersie karty znajduje się krótki opis danego święta czy wydarzenia i związanych z nimi tradycji. Wskazuje on także na Jezusa, który jest wypełnieniem zawartego w nich przesłania. Tu także wyszczególnione są fragmenty Pisma Świętego dotyczące wspominanego wydarzenia, Bożych zaleceń co do ich celebracji, a także te, w których czytamy, w jaki sposób realizuje się ich najgłębszy sens w Osobie Mesjasza. Awers karty zdobi fotorealistyczna grafika, przedstawiająca bogatą symbolikę żydowską. Tu zamieściliśmy kody QR, w których zaszyte są fragmenty Nowego Testamentu, ukazujące rozumienie tejże symboliki w świetle Bożego planu zbawienia.

Kalendarz już niebawem będzie dostępny w sklepie online. Śledźcie nasz profil na Instagramie, żeby być na bieżąco 🙂

Nie znaleziono żadnych wyników

Nie znaleziono szukanej strony. Proszę spróbować innej definicji wyszukiwania lub zlokalizować wpis przy użyciu nawigacji powyżej.

Szalom!

Bądź na bieżąco, zapisz się na Newsletter!

Udało się! Będziemy w kontakcie!

Coś poszło nie tak...

Wypełniając ten formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Administratora podanych danych osobowych w celu dostarczenia Newslettera. Możesz z łatwością zmienić lub cofnąć raz wyrażoną zgodę w dowolnym momencie. Więcej informacji w Polityce Prywatności.