Pascha

Przewodnik, który może stać się inspiracją w odkrywaniu Bożego Planu zapisanego w świętach biblijnych i pomoże przeżyć paschalny wieczór sederowy koncentrując się na Zbawczym Dziele Jezusa, Mesjasza Izraela.

Dowiedz się, w jaki sposób przesłanie i symbole Paschy opowiadają o odkupieńczym dziele Jezusa

Przewodnik „Pascha” pozwoli zgłębić rozumienie Bożej koncepcji zbawienia poprzez poznanie żydowskiego kontekstu. Pomoże odczytać prorocze przesłanie Exodusu i tradycji związanych z celebracją wieczerzy sederowej.

Bogate treści

Część pierwsza zawiera opisy najważniejszych elementów Paschy oraz ich znaczenia dla wierzących w Jezusa z licznymi odniesieniami do Pisma Świętego.

Praktyczny ceremoniarz

Część druga to hagada, która poprowadzi krok po kroku przez paschalny wieczór i pozwoli przeżyć go koncentrując się na zbawczym dziele Jezusa.

Inspiracje kulinarne

W części trzeciej znalazły się trzy przepisy kulinarne na dania, które są popularne w okresie Paschy w większości żydowskich domów.

Odkryj paschalne przesłanie

Daj się zaprosić do pięknej przygody. Pozwól odsłonić przed swoim sercem głębię i piękno Bożego zamysłu!

Piękne ilustracje

Przewodnik „Pascha” jest bogato ilustrowany i pięknie wydany. Każdy temat okrasza starannie dobrany obraz, który pomaga w kontemplacji czytanych treści. Niewielki format sprawia, że książeczka jest poręczna i lektura staje się przyjemnością.

Cenne informacje

Przewodnik „Pascha” pomoże przygotować świąteczny stół i wszystkie elementy, które będą istotne podczas przeżywania sederu (wieczerzy paschalnej). Wyjaśni co to jest karpas, bejca czy maror. Pomoże przygotować nieodzowny charoset i tradycyjny żydowski cymes. 

Materiały dodatkowe

Wraz z przewodnikiem otrzymasz materiały dodatkowe: dwie broszurki zawierające skróconą wersję hagady – aby każdy miał jej tekst przed oczyma podczas celebracji paschalnej wieczerzy.

Sklep

Produkty stworzone z miłością

Wszystko, co znajdziesz w tym sklepie, inspirowane jest fascynacją Bożym planem zbawienia oraz miłością do Izraela. Mamy nadzieję, że sklep ten będzie się rozwijał, powiększając sukcesywnie swój asortyment.

Kontakt

Telefon

+48 510 073 739